CQ03WAF4023T5E
MFR.Part #
CQ03WAF4023T5E
JLCPCB Part #
C966643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS