EKXJ201ELL331MMN3S
MFR.Part #
EKXJ201ELL331MMN3S
JLCPCB Part #
C337482
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 200V 31.5mm 330uF ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS