ELXV500ETD121MJ16S
MFR.Part #
ELXV500ETD121MJ16S
JLCPCB Part #
C1650220
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 120uF 16mm 3000hrs@105℃ 50V 5mm 755mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS