E32D500HPN563MC92U
MFR.Part #
E32D500HPN563MC92U
JLCPCB Part #
C3815870
Package
Bolt,D50.8xL93mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22.22mm 22.56A@120Hz 50.8mm 50V 56000uF 8.5mΩ@120Hz 93mm ±20% 螺栓,D50.8xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS