EKXJ451ELL560MLN3S
MFR.Part #
EKXJ451ELL560MLN3S
JLCPCB Part #
C337268
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
12000hrs@105℃ 16mm 31.5mm 450V 56uF 585mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS