ESMH451VNN101MQ25W
MFR.Part #
ESMH451VNN101MQ25W
JLCPCB Part #
C1602701
Package
Plugin,D25.4xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.287A@100kHz 100uF 10mm 2.486Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 25.4mm 25mm 450V ±20% 插件,D25.4xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS