E2221M025C120RL
Extended
Manufacturer
Zhaoqing Ruilong Elec.
MFR.Part #
E2221M025C120RL
JLCPCB Part #
C2898863
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 220uF 25V 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS