WJ25C-A-7.62-08P-13-00A
MFR.Part #
WJ25C-A-7.62-08P-13-00A
JLCPCB Part #
C2890674
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 1x8P 2.5 24A 250V 7.62mm 8 8P Black M3 Mid Terminal Straight P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS