RC-02K33R0FT
MFR.Part #
RC-02K33R0FT
JLCPCB Part #
C324773
Description
33Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS