TD03G4322BT
- MFR.Part #
- TD03G4322BT
- JLCPCB Part #
- C667105
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS