VT1V470MCRE54
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1V470MCRE54
JLCPCB Part #
C264227
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS