RC-02W4990FT
MFR.Part #
RC-02W4990FT
JLCPCB Part #
C321535
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS