THF06G10R0FT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- THF06G10R0FT
- JLCPCB Part #
- C2961452
- Package
- 1206
- Description
- -55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS