TF06G2000BT
MFR.Part #
TF06G2000BT
JLCPCB Part #
C2961454
Description
-55℃~+155℃ 150V 200Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS