RC-02W4302FT
MFR.Part #
RC-02W4302FT
JLCPCB Part #
C321506
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS