RC-02K3652FT
MFR.Part #
RC-02K3652FT
JLCPCB Part #
C453664
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS