RHC-02W3002FT
MFR.Part #
RHC-02W3002FT
JLCPCB Part #
C2991741
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS