RL2A101MG160A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL2A101MG160A00CV0
JLCPCB Part #
C2761550
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 16mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS