RC250M6R8LO8*12TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC250M6R8LO8*12TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365790
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 215mA@100kHz 250V 3.5mm 3000hrs@105℃ 6.8uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS