HP122WF5101T4E
MFR.Part #
HP122WF5101T4E
JLCPCB Part #
C27832212
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.1kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS