HP111QJ0301T4E
MFR.Part #
HP111QJ0301T4E
JLCPCB Part #
C2775829
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 200V 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS