RPC2512FT4K99
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RPC2512FT4K99
JLCPCB Part #
C2563491
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.99kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS