PS122WJ047JT4E
MFR.Part #
PS122WJ047JT4E
JLCPCB Part #
C2794106
Description
-55℃~+155℃ 2W 4.7Ω 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS