0603WAF680LT5E
MFR.Part #
0603WAF680LT5E
JLCPCB Part #
C27862
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680mΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS