TC0525B1823T5J
MFR.Part #
TC0525B1823T5J
JLCPCB Part #
C517647
Description
150V 182kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS