HV05W8J0105T5E
MFR.Part #
HV05W8J0105T5E
JLCPCB Part #
C414818
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ 400V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS