4C02WGJ0104TCE
MFR.Part #
4C02WGJ0104TCE
JLCPCB Part #
C2769420
Description
100kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS