HQ0707F680JT5E
MFR.Part #
HQ0707F680JT5E
JLCPCB Part #
C2793136
Description
-55℃~+155℃ 200V 68Ω 750mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS