CQ121WF200KT4E
MFR.Part #
CQ121WF200KT4E
JLCPCB Part #
C2771603
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 2Ω ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS