201007F9100T4E
MFR.Part #
201007F9100T4E
JLCPCB Part #
C421768
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS