NQ02WGF2203TCE
MFR.Part #
NQ02WGF2203TCE
JLCPCB Part #
C965274
Description
-55℃~+155℃ 100V 220kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS