HQ05W3J013JT5E
MFR.Part #
HQ05W3J013JT5E
JLCPCB Part #
C2792471
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 150V 333mW ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS