AS101AJ015JT4E
MFR.Part #
AS101AJ015JT4E
JLCPCB Part #
C2770340
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1.5Ω 400V Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS