1206W4J0394T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W4J0394T5E
JLCPCB Part #
C25661
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS