ES03W4J0625T5E
MFR.Part #
ES03W4J0625T5E
JLCPCB Part #
C2773001
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS