HQ03W5F1723T5E
MFR.Part #
HQ03W5F1723T5E
JLCPCB Part #
C2791856
Description
-55℃~+155℃ 172kΩ 200mW 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS