CQ06W4F4700T5E
MFR.Part #
CQ06W4F4700T5E
JLCPCB Part #
C966422
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS