25121WJ0751T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
25121WJ0751T4E
JLCPCB Part #
C16627
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS