PS0707F1100T5E
MFR.Part #
PS0707F1100T5E
JLCPCB Part #
C2785934
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS