ERJ-P14F3241U
MFR.Part #
ERJ-P14F3241U
JLCPCB Part #
C4061319
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS