0402WGF255JTCE
MFR.Part #
0402WGF255JTCE
JLCPCB Part #
C129579
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS