PS03W4J0360T5E
MFR.Part #
PS03W4J0360T5E
JLCPCB Part #
C2785158
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS