NQ01WMJ0683TEE
MFR.Part #
NQ01WMJ0683TEE
JLCPCB Part #
C965303
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS