4D02WGJ0823TCE
MFR.Part #
4D02WGJ0823TCE
JLCPCB Part #
C2769568
Description
4 62.5mW 8 82kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS