NS03WAJ0223T5E
MFR.Part #
NS03WAJ0223T5E
JLCPCB Part #
C2782790
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS