0201WMJ0750TEE
MFR.Part #
0201WMJ0750TEE
JLCPCB Part #
C473570
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS