HP06W2J056JT5E
MFR.Part #
HP06W2J056JT5E
JLCPCB Part #
C270828
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS