NQ1007F2404T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ1007F2404T4E
JLCPCB Part #
C2781415
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 750mW ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS