181207J050LT4E
MFR.Part #
181207J050LT4E
JLCPCB Part #
C421982
Description
-55℃~+155℃ 200V 50mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS