NQ07W2F9102T5E
MFR.Part #
NQ07W2F9102T5E
JLCPCB Part #
C2781184
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 91kΩ ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS